Obszar działania

Na mocy art. 10 ustawy z dnia 22 marca 2018 r. o komornikach sądowych od dnia 01-01-2019 r. w zakresie wykonywania orzeczeń sądowych w sprawach o roszczenia pieniężne i niepieniężne oraz zabezpieczenie roszczeń, w tym europejskich nakazów zabezpieczenia na rachunku bankowym, a ponadto w zakresie wykonywania innych tytułów wykonawczych oraz tytułów egzekucyjnych, które podlegają wykonaniu w drodze egzekucji sądowej bez zaopatrywania ich w klauzulę wykonalności wierzyciel ma prawo wyboru Komornika na obszarze właściwości sądu apelacyjnego (dla tut. Komornika: apelacja krakowska/apelacja małopolska, województwo małopolskie/województwo świętokrzyskie), z wyjątkiem spraw o egzekucję/wydanie/wprowadzenie w posiadanie nieruchomości, opróżnienie pomieszczeń, w tym lokali mieszkalnych z osób i rzeczy oraz spraw, w których przepisy o egzekucji z nieruchomości stosuje się odpowiednio. W przypadku złożenia przez wierzyciela wniosku egzekucyjnego dotyczącego dłużnika spoza rewiru wymagane jest złożenie pisemnego oświadczenia (wzór dostępny w dziale Dokumenty do pobrania).

 

APELACJA KRAKOWSKA – KOMORNIK SĄDOWY JAKUB NIEDOPYTALSKI

Rewir Komornika Sądowego przy Sądzie Rejonowym dla Krakowa-Krowodrzy w Krakowie Jakuba Niedopytalskiego obejmuje następujący obszar:

MIASTO KRAKÓW

dzielnica IV Prądnik Biały: Azory, Bronowice Wielkie, Osiedle Gotyk, Górka Narodowa, Górka Narodowa Wschód, Górka Narodowa Zachód, Osiedle Krowodrza Górka, Osiedle Witkowice Nowe, Prądnik Biały, Tonie, Witkowice, Żabiniec
dzielnica V Krowodrza: Cichy Kącik, Czarna Wieś, Krowodrza, Łobzów, Miasteczko Studenckie AGH, Nowa Wieś
dzielnica VI Bronowice: Bronowice Małe, Bronowice Małe Wschód (inaczej: Osiedle Bronowickie, Osiedle Rydla), Mydlniki, Osiedle Bronowice Nowe (dawniej: Osiedle Widok), Osiedle Widok Zarzecze
dzielnica VII Zwierzyniec: Bielany, Chełm, Olszanica, Półwsie Zwierzynieckie, Przegorzały, Salwator, Wola Justowska, Zwierzyniec, Zakamycze

GMINY

Czernichów: Czernichów, Czułówek, Dąbrowa Szlachecka, Kamień, Kłokoczyn, Nowa Wieś Szlachecka, Przeginia Duchowna, Przeginia Narodowa, Rybna, Rusocice, Wołowice, Zagacie
Jerzmanowice-Przeginia: Czubrowice, Gotkowice, Jerzmanowice, Łazy, Na Księżym Polu, Pod Skałą, Przeginia, Racławice, Sąspów, Szklary
Liszki: Baczyn, Budzyń, Cholerzyn, Chrosna, Czułów, Jeziorzany, Kaszów, Kryspinów, Liszki, Mników, Morawica, Piekary, Rączna, Ściejowice
Krzeszowice: Czerna, Dębnik, Dubie, Filipowice, Frywałd, Miękinia, Nowa Góra, Łany, Nawojowa Góra, Ostrężnica, Paczółtowice, Rudno, Sanka, Siedlec, Tenczynek, Wola Filipowska, Zalas, Żary
Wielka Wieś: Bębło, Będkowice, Biały Kościół, Czajowice, Giebułtów, Kawiory, Modlnica, Modlniczka, Prądnik Korzkiewski, Szyce, Tomaszowice, Wielka Wieś, Wierzchowie
Zabierzów: Aleksandrowice, Balice, Bolechowice, Brzezie, Brzezinka, Brzoskwinia, Burów, Karniowice, Kleszczów, Kobylany, Kochanów, Młynka, Niegoszowice, Nielepice, Pisary, Radwanowice, Rudawa, Rząska, Szczyglice, Ujazd, Więckowice, Zabierzów, Zelków
Zielonki: Batowice, Bibice, Bosutów – Boleń, Brzozówka, Dziekanowice, Garlica Duchowna, Garlica Murowana, Garliczka, Grębynice, Januszowice, Korzkiew, Osiedle Łokietka, Owczary, Pękowice, Przybysławice, Trojanowice, Węgrzce, Wola Zachariaszowska, Zielonki

SPIS ULIC DLA MIASTA KRAKOWA

#

  • 28 lipca 1943

  • 29 listopada, aleja *

  • 3 maja, aleja

  • 6 sierpnia *

A

  • Agrestowa

  • Akademicka

  • Altanowa

  • Amazonek

  • Anczyca Władysława

  • Arciszewskiego Tomasza

  • Armii Krajowej

  • Arsenał

  • Astronautów

  • Astronomów

  • Astrowa

  • Augustynka-Wichury Antoniego

  • Axentowicza Teodora, plac

  • Azaliowa

B

  • Bagatela

  • Bakałarzy

  • Balicka

  • Bałtycka

  • Banacha Stefana

  • Bandtkiego Jerzego Samuela

  • Baranieckiego Adriana

  • Batalionu „Skała AK”

  • Batowicka

  • Bażancia

  • Bąkowskiego Klemensa

  • Becka Józefa

  • Belwederczyków

  • Benedyktowicza Ludomira

  • Beniowskiego Maurycego

  • Berberysowa

  • Berenta Wacława

  • Berwińskiego Ryszarda

  • Biała

  • Białe Wzgórze

  • Białoprądnicka

  • Bibicka

  • Bielaka Franciszka

  • Bielańska

  • Bielańskiego Adama

  • Biernackiego Edmunda

  • Bliska

  • Bobrzeckiej Marii

  • Bociana

  • Bodziszkowa

  • Borelowskiego „Lelewela” Marcina

  • Borowego Piotra

  • Borówczana

  • Boya-Żeleńskiego Tadeusza

  • Bratysławska

  • Brązownicza

  • Bronisławy, świętej

  • Bronowice, fort

  • Bronowice Nowe, osiedle

  • Bronowicka

  • Bruzdowa

  • Brzegowa

  • Brzezińskiego Piotra

  • Brzozowskiego Stanisława

  • Budryka Witolda

  • Budrysów

  • Bukietowa

  • Bularnia

  • Bursztynowa

  • Buszka Jana

  • Bydgoska

  • Bytomska

  • Bzymka-Strzałkowskiego Edwarda

C

  • Cedrowa

  • Chabrowa

  • Chełmońskiego Józefa

  • Chełmska

  • Chmiela Adama

  • Chmurna

  • Chocimska

  • Chodowieckiego Daniela

  • Chopina Fryderyka

  • Chwistka Leona

  • Cicha

  • Cichy Kącik

  • Ciechanowskiego Stanisława

  • Cieszyńska

  • Cisowa

  • Conrada Josepha

  • Cygańska

  • Czajek

  • Czapińskiego Kazimierza

  • Czarnowiejska *

  • Czecha Bronisława

  • Czeladnicza

  • Czepca Błażeja

  • Czeremchowa

  • Czerwieńskiego Bolesława

  • Czyżewskiego Tytusa

  • Czyżyków

D

  • Daleka

  • Danka Wincentego

  • Do Kopca, aleja

  • Do Obserwatorium

  • Do Przystani

  • Dobrzyckiego Jerzego

  • Dojazdowa

  • Dolina

  • Dolińskiego Jarosława

  • Domeyki Ignacego

  • Dożynkowa

  • Drożyna

  • Dróżnicka

  • Drzymały Michała

  • Dunin-Wąsowicza Zbigniewa, rotmistrza

  • Dworna

  • Dytmara Sołtysa

  • Dzielna

  • Dziewanny

E

  • Ehrenberga Gustawa

  • Elbląska

  • Elsnera Józefa

  • Emaus

  • Estreicherów

F

  • Fabijańskich Erazma i Stanisława

  • Fałata Juliana

  • Felińskiego Zygmunta Szczęsnego, arcybiskupa

  • Fieldorfa-Nila Augusta, generała

  • Filarecka

  • Filtrowa

  • Fiszera

  • Flisacka

  • Ferdynanda Focha, marszałka, aleja

  • Friedleina Józefa

  • Frycza Karola

  • Frycza-Modrzewskiego Andrzeja

G

  • Gaik

  • Gajówka

  • Gandhiego Mahatmy

  • Gawliny Józefa, biskupa

  • Gdyńska

  • Glogera Zygmunta

  • Głęboka

  • Głogowa

  • Głogowiec

  • Głowackiego Bartosza

  • Gnieźnieńska

  • Godlewskiego Emila

  • Goetla Walerego

  • Gontyna

  • Gospodarska

  • Górka Narodowa

  • Górna

  • Górnickiego Łukasza

  • Grabczaka Ignacego

  • Grabowa

  • Gradowa

  • Gramatyka

  • Grażyny

  • Grenadierów

  • Grochowiaka Stanisława

  • Groszkowa

  • Grottgera Artura, aleja

  • Gryczana

  • Gryfity Jaxy

  • Gzymsików

H

  • Halczyna Wojciecha

  • Halki

  • Hamernia

  • Mariana Hemara

  • Herwina-Piątka Kazimierza

  • Herzoga Józefa

  • Hofmana Vlastimila

  • Hoża

I

  • Igrców

  • Imbramowska

  • Imbramowski, plac

  • Ingardena Romana

  • Insurekcji Kościuszkowskiej

  • Inwalidów, plac

J

  • Jabłonkowska

  • Jabłonna

  • Jadwigi, Królowej

  • Jadwigi z Łobzowa

  • Jagiełka

  • Jałowcowa

  • Jantarowa

  • Jaracza Stefana

  • Jaremy Marii

  • Jarzynowa

  • Jaskółcza

  • Jasna

  • Jasnogórska

  • Jazowa

  • Jeleniowa

  • Jemiołuszek

  • Jesionowa

  • Jęczmienna

  • Jodłowa

  • Jontkowa Górka

  • Jordanowska

  • Józefa, Księcia

  • Józefitów

  • Junacka

  • Jurajska

  • Jurowicza, Jerzego

  • Justowska

K

  • Kaczmarczyka Alojzego

  • Kaczorówka

  • Kadecka

  • Kadrówki

  • Kajty Franciszka

  • Kalenkiewicza Macieja

  • Kałuży Józefa

  • Kamedulska

  • Kamienna

  • Karłowicza Mieczysława

  • Kasprzyckiego Tadeusza

  • Kasy Oszczędności Miasta Krakowa, aleja

  • Kasznicy Stanisława

  • Kasztanowa, aleja

  • Kasztelańska

  • Kaszubska

  • Katowicka

  • Kawiory

  • Kazimierza Wielkiego

  • Kijowska, aleja

  • Kiwerskiego Jana Wojciecha, generała

  • Klonowa

  • Kluczborska

  • Kluzeka Piotra

  • Kmieca

  • Kmietowicza Leopolda

  • Kogucia

  • Kołaczy

  • Koło Białuchy

  • Koło Strzelnicy

  • Kołowa

  • Komorowskiego Bolesława

  • Konarowa, aleja

  • Konarskiego Stanisława

  • Konecznego Feliksa

  • Konopna

  • Konwisarzy

  • Kopalina

  • Kopery Feliksa

  • Koralowa

  • Korbutowej Ludmiły

  • Korczaka Janusza

  • Korzeniaka Grzegorza

  • Korzeniowskiego Józefa

  • Kosmonautów

  • Kosmowskiej Ireny

  • Kościelna

  • Kościuszki Tadeusza, generała

  • Kotlarczyków Jana i Józefa

  • Kowalskiego Franciszka

  • Koziarówka

  • Krakusów

  • Krańcowa

  • Krajewskiego Eugeniusza, ojca

  • Krasińskiego Zygmunta, aleja

  • Kraszewskiego Józefa Ignacego

  • Kręta

  • Kronikarza Galla

  • Krowoderskich Zuchów

  • Krowodrza Górka, osiedle

  • Królewska

  • Krucza

  • Krzywickiego Ludwika

  • Krzywy Zaułek

  • Krzyżówka

  • Kudlińskiego Tadeusza, doktora

  • Kujawska

  • Kukiela

  • Kukułcza

  • Kunickiego Stanisława

  • Kurozwęckiego Dobiesława

  • Kuźnicy Kołłątajowskiej

  • Kuźnicza

  • Kwiatkowskiego Eugeniusza

L

  • Lajkonika

  • Lazurowa

  • Lea Juliusza

  • Lechonia Jana

  • Legendy

  • Legnicka

  • Lekarska

  • Teofila Aleksandra Lenartowicza *

  • Lentza Stanisława

  • Leszczynowa

  • Leśmiana Bolesława

  • Leśna

  • Lindego Samuela Bogumiła

  • Lisia

  • Litawora

  • Litewska

  • Lniana

  • Lubelska

Ł

  • Łazarskiego Jana

  • Łobzowska *

  • Łowiecka

  • „Łupaszki”, majora

M

  • Machaya Ferdynanda, księdza

  • Maciejkowa

  • Mackiewicza Józefa

  • Maćkowa Góra

  • Majówny Jadwigi

  • Makowskiego Tadeusza

  • Malczewskiego Jacka

  • Malinowa

  • Malownicza

  • Małeckiego Mieczysława

  • Marczyńskiego Adama

  • Margaretek

  • Marynarska

  • Mazowiecka

  • Mączna

  • Mehoffera Józefa

  • Meiera Józefa, księdza

  • Mickiewicza Adama, aleja

  • Miechowska

  • Miętowa

  • Migdałowa

  • Miłosza Czesława

  • Mirowska

  • Misjonarska

  • Mlaskotów

  • Młodej Polski

  • Młynarskiego Zygmunta

  • Modrzejewskiej Heleny

  • Modrzewiowa, aleja

  • Morawskiego Kazimierza

  • Morelowa

  • Most Zwierzyniecki

  • Mozarta Wolfganga Amadeusa, osiedle

  • Mrówczana

  • Murarska

  • Muzyczki Ludwika

  • Müncha Henryka

  • Myczkowskiego Stefana, profesora

  • Mydlnicka

  • Mysłakowskiego Zygmunta

N

  • Na Błoniach

  • Na Błonie

  • Na Borach

  • Na Budzyniu

  • Na Chałupkach

  • Na Górkach

  • Na Grabinach

  • Na Mostkach

  • Na Nowinach

  • Na Polach

  • Na Polankach

  • Na Stawach, plac

  • Na Wierzchowinach

  • Na Wirach

  • Na Wyrębę

  • Na Zielonki

  • Nad Strugą

  • Nad Sudołem

  • Nad Zalewem

  • Nad Źródłem

  • Nałkowskiego Wacława

  • Narcyzowa

  • Narutowicza Gabriela

  • Nasza

  • Natansona Władysława

  • Nawigacyjna

  • Nawojki

  • Nawojowska

  • Niedziałkowskiego Mieczysława

  • Niemena Czesława

  • Nietoperzy

  • Niezapominajek

  • Niska

  • Nitscha Kazimierza

  • Nowa Górka

  • Nowowiejska

  • Nowowiejski, plac

O

  • Obopólna

  • Oboźna

  • Ochlewskiego Tadeusza

  • Odlewnicza

  • Odrowąża Iwona

  • Odyńca Antoniego Edwarda

  • Ofiar Katynia, rondo

  • Ogrodniczek

  • Ojcowska

  • Okrąg

  • Okrężna

  • Okulistów

  • Olchowa

  • Oleandry

  • Olimpijska

  • Olkuska

  • Olszanicka

  • Olszyny-Wilczyńskiego Józefa, generała

  • Opolska

  • Orla

  • Orlich Gniazd

  • Orna

  • Wincentego Oszustowskiego

  • Oświęcimska

  • Owcy-Orwicza Mieczysława, doktora

  • Owsiana

P

  • Pachońskiego Henryka

  • Pajęcza

  • Palacha Jana

  • Palmowa

  • Pamiętna

  • Panieńskich Skał, aleja

  • Panoramiczna

  • Papiernicza

  • Pasternik

  • Pasteura Ludwika

  • Paszkowskiego Franciszka, generała

  • Peipera Tadeusza

  • Pejzażowa

  • Pełczyńskiego Tadeusza, generała

  • Pękowicka

  • Pększyca-Grudzińskiego Franciszka

  • Piaskowa

  • Piastowska

  • Piaszczysta

  • Pielęgniarek

  • Pigonia Stanisława

  • Pileckiego Witolda, rotmistrza

  • Piwnika „Ponurego” Jana

  • Plater Emilii

  • Pleszowska

  • Pod Fortem

  • Pod Janem

  • Pod Sikornikiem

  • Pod Skałą

  • Pod Sowińcem

  • Pod Stokiem

  • Pod Strzechą

  • Pod Sulnikiem

  • Pod Szańcami

  • Pod Szwedem

  • Podchorążych

  • Podkamyk

  • Podkowińskiego Władysława

  • Podłącze

  • Podłużna

  • Polna

  • Polnych Kwiatów

  • Pomorska

  • Poniedziałkowy Dół

  • Popiela Karola

  • Poręba

  • Porzecze

  • Porzeczkowa

  • Potockiego Stanisława Kostki

  • Potoczek

  • Powstania Listopadowego

  • Powstania Styczniowego

  • Poziomkowa

  • Poznańska

  • Północna

  • Prądnicka *

  • Proszowicka

  • Prusa Bolesława

  • Prystora Aleksandra

  • Przegon

  • Przegorzalska

  • Przepiórcza

  • Przeskok

  • Przesmyk

  • Przy Młynówce

  • Przybyszewskiego Stanisława

  • Przyjemna

  • Przyszłości

  • Puchalskiego Włodzimierza

  • Pustelnika, aleja

  • Puszczyków

  • Pużaka Kazimierza

  • Pyjasa Stanisława

  • Pylna

R

  • Racheli

  • Racławicka

  • Raczkiewicza Władysława

  • Radwańskiego Feliksa

  • Radzikowskiego-Eljasza Walerego *

  • Reja Mikołaja

  • Reymana Henryka

  • Reymonta Władysława Stanisława

  • Rędzina

  • Robla Jana Zygmunta

  • Rodakowskiego Henryka

  • Rodła, bulwar

  • Rogalskiego Tadeusza

  • Rogoziany, zjazd

  • Rokosza Stanisława

  • Rolnicza

  • Romera Eugeniusza

  • Rostafińskiego Józefa

  • Różyckiego Ludomira

  • Rusznikarska

  • Rybałtowska

  • Rybna

  • Rydla Lucjana *

  • Rysi Stok

  • Rysiewicza Adama

  • Rzeczna

  • Rzepichy

S

  • Salwatorska

  • Sarnie Uroczysko

  • Sawickiego Jana

  • Senatorska

  • Sewera Ignacego

  • Sępia

  • Siemaszki Kazimierza, księdza

  • Siemieńskiego Lucjana

  • Sienkiewicza Henryka

  • Siewna

  • Skalna

  • Skarbińskiego Stanisława

  • Skargi Piotra, księdza

  • Skibowa

  • Składowa

  • Skotnica

  • Skrajna

  • Słomczyńskiego Macieja

  • Słomnicka

  • Słonecznikowa

  • Słotna

  • Słowackiego Juliusza, aleja *

  • Słowicza

  • Smętna

  • Smoluchowskiego Mariana

  • Sokola

  • Solskiego Ludwika

  • Sosabowskiego Stanisława, generała *

  • Sosnowa, aleja

  • Sosnowiecka

  • Spiczakowa Teodora, profesora

  • Spiżowa

  • Spokojna

  • Srebrne Uroczysko, osiedle

  • Stachiewicza Piotra *

  • Stachowicza Michała

  • Staffa Leopolda

  • Stanisławskiego Jana

  • Stańczyka

  • Starego Dębu

  • Starego Wiarusa

  • Starowolska

  • Staszczyka Adama

  • Stawowa

  • Stelmachów

  • Stróżeckiego Jana

  • Stryjeńskiej Zofii

  • Strzelnica

  • Styki Jana

  • Suche Łąki

  • Symfoniczna

  • Syreny

  • Syrokomli Władysława

  • Szablowskiego Jerzego

  • Szafirowa

  • Szarotki

  • Szaserów

  • Szlachtowskiego Feliksa

  • Szopkarzy

  • Szymanowskiego Karola

  • Szyszko-Bohusza Adolfa

Ś

  • Śląska

  • Śmiała

  • Świerkowa

  • Świętokrzyska

T

  • Tajber Pauli Zofii, matki

  • Tatarska

  • Tetmajera Włodzimierza

  • Tkacka

  • Tokarskiego Juliana

  • Tomkowicza Stanisława

  • Tondosa Stanisława

  • Toruńska

  • Towarowa

  • Trawiasta

  • Truszkowskiego Stanisława, księdza

  • Tumanowicza Waleriana

  • Turowiec

  • Turystyczna

  • Twardego, doktora

U

  • Uboczna

  • Ujejskiego Kornela

  • Ukryta

  • Urodzajna

  • Urzędnicza

V

  • Vetulaniego Adama

W

  • Waleczna

  • Waliszewskiego Zygmunta

  • Wallek-Walewskiego Bolesława

  • Wapiennik

  • Warmijska

  • Waszyngtona Jerzego, aleja

  • Wądół

  • Weissa Wojciecha

  • Wernyhory

  • Weryhy-Darowskiego Wincentego

  • Wesele

  • Wewnętrzna

  • Wędrowników, aleja

  • Węgierskiego Ludwika

  • Węgrzecka

  • Wiedeńska

  • Wielkotyrnowska

  • Wieniawy-Długoszowskiego Bolesława, generała

  • Wierzyńskiego Kazimierza

  • Wilcza

  • Wilczy Stok

  • Winowców

  • Wiosenna

  • Wioślarska

  • Witkiewicza Stanisława Ignacego

  • Witkowice Nowe, osiedle

  • Witkowicka

  • Wjazdowa

  • Władysława Łokietka *

  • Włodkowica Pawła

  • Włościańska

  • Włóczków

  • Wodociągowa

  • Wodzinowskiego Wincentego

  • Wojciecha, świętego

  • Wojskowa

  • Wolskiego Mikołaja, marszałka

  • Woronicza Jana

  • Wójcickiego Michała

  • Wójtowska

  • Wrocławska

  • Wybickiego Józefa

  • Wyczółkowskiego Leona

  • Wyki Kazimierza

  • Wyrobka Zygmunta

  • Wyrwy-Furgalskiego Tadeusza

  • Wysockiego Piotra

  • Wyspiańskiego Stanisława

  • Wyżgi Kazimierza

Z

  • Za Skłonem

  • Za Targiem

  • Zaborska

  • Zaczarowane Koło

  • Zakamycze

  • Zakątek

  • Zakliki z Mydlnik

  • Zaklucze

  • Zakręt

  • Zaogrodzie

  • Zapolskiej Gabrieli

  • Zaremby Stanisława

  • Zarudawie

  • Zarzecze

  • Zaskale

  • Zaszkolna

  • Zaścianek

  • Zawodzie

  • Zbożowa

  • Zbrojów

  • Zdrowa

  • Zefirowa

  • Zgody

  • Zielińska

  • Zielone Wzgórze

  • Zielony Dół

  • Zielony Most

  • Zimorodków

  • Zimorowicza Szymona

  • Złota

  • Złota Podkowa, osiedle

  • Złotej Podkowy, osiedle

  • Złoty Róg

  • Zygmunta Starego *

  • Zygmuntowska

Ź

  • Ździebły-Danowskiego Dominika *

Ż

  • Żabiniec

  • Żelechowskiego Kaspra

  • Żeleńskiego Władysława

  • Żemaitisa Kiejstuta

  • Żmujdzka *

  • Żubrowa, aleja

  • Żwirowa

  • Żywiczna